top of page

Klientų atsiliepimai

Nė kiek neperdėsiu paskydama, kad Laura buvo tas asmuo, be kurio pagalbos mums su vyru kritiškiausiu mūsų bendro gyvenimo etapu nebūtų pavykę susikalbėti ir išgirsti vienas kitą. Tik Lauros profesionalumo, šilto ir padrąsinančio bendravimo dėka mes sugebėjome įsiklausyti ne tik vienas į kitą, bet ir į save, suvokti, ko norime ir tikimės tiek iš mūsų bendros ateities, tiek kiekvienas atskirai, ką galime padayti, kad išmoktumėm atviriau bendrauti, kalbėtis ir girdėti. Buvo labai naudinga iš šono ir be jokių pagražinimų pamatyti savo problemas, skaudulius ir tai, kad galime gyventi kitaip. Esame be galo dėkingi Laurai, kad ji labai prisidėjo prie to, kad mes vis dar esame kartu. Kasdien pastebime, kaip keičiasi mūsų bendravimas, nes klausėmės, girdėjom ir stengiamės savo kasdieniame gyvenime vadovautis susitikimų pas Laurą metu išgirstais patarimais. Ačiū!

Rasa ir Povilas

Terapija su Laura man padėjo pereiti laikotarpį gyvenime, kai viskas išorėje ir viduje griuvo. Pokalbiai man leido susivokti, sugrąžinti tikėjimą savimi ir atrasti balansą. Ji man padėjo pamatyti ir prisijaukinti savo skeletus spintoje, nuo kurių bėgau ratais savo gyvenime. Ji buvo buvo tas kalnų vedlys, kuri ėjo greta, laukė, kai reikia- stumtelėdavo į priekį, ir visada tikėjo, kad įveiksiu, kai man pačiai vilties nebuvo.

 

Neringa

"Pirmą kartą gyvenime susiduriau su šios srities specialistu (kalbant apie Laura, nebijau sio zodzio naudoti).. Ir jos susitikimų esmė - ne ieskot kaltu,o priezasciu! Mano atveju, tai labai padejo..! Labai taktiškas, šiltas ir mokantis įsigilinti į problemą žmogus! Ačiū jai,, kad mes kartu sunkiose man patirtyse!"

Gediminas

„Laura į mano gyvenimą atnešė visai kitokį požiūrį į psichoterapiją, kurią ir taip visuomet labai mylėjau. Anksčiau jau buvau turėjus ne mažos patirties su psichoterapiautais, bet galiausiai suvokiau, kad tiesiog juos išaugau. Jaučiausi tarsi būčiau bandoma įtalpinti į tam tikrus senus standartus ar esamus, nusistovėjusius rėmus, į kuriuos tiesiog netelpu. Laura yra ta, kuri tiesiog mato daugiau. Ji yra šiuolaikiška, klauso, nori tave pažinti, suprasti ir pajausti tave unikalų. Ji kaip tobulas geriausias draugas, kuris kai reikia būna švelnus ir atjaučiantis, o kai reikia moka sustabdyti ir priverčia patyrinėti tas vietas, kurias dažniausiai esame išmokę praleisti, nuo kurių esame įpratę pabėgti arba kurios tiesiog atrodo nepatogios. Tik pradėjus vystytis mūsų bendrystei, man atsivėrė atsakymai į šakninius klausimus, tiek metų mane kankinusius be atsako. Ir viskas taip jautriai, sakyčiau paprastai. Esu begalo dėkinga likimui, kad mūsų keliai susikirto. Ir dar, bent jau man, labai daug gerų emocijų duoda jauki, šviesi erdvė, kurioje mes susitinkam.”

Eglė

Jei nebūčiau pasiryžusi ateiti į terapiją, šiandien turbūt būčiau ant išprotėjimo ribos... nuo minčių, nuo savęs pačios, kokia esu. 

Aš žinojau, ką reiškia eiti pas psichologą, lankiausi ten apie porą metų. Terapija kiek kitaip... Yra ryšys ir yra pokalbis. Kalbu ne aš viena. Į mano išsakytas mintis yra nuolatinė refleksija. O tai yra svarbiausia - manęs klauso, mane girdi, ir dar man pačiai išverčia žodžius, kuriuos pati sakau. Kiekvieną savaitę laukiu terapijos, kad galėčiau išsikalbėti, kad galėčiau suvokti, kas vyksta su manimi ir kodėl taip vyksta. Kai kurių minčių net sau negaliu garsiai ištarti - gėda, nepatogu. Tu ir prie jų prieini ir tai, kas yra giliai giliai viduj - išlenda į paviršių. Pasitikiu Tavim, Laura, tai pati giliausia valanda savaitėje. Dažniausiai palengvėja po tos valandos, atrodo nukrenta maišas akmenų nuo kupros. 

 

Juratė

bottom of page